Close

مارس 12, 2019

این آگهی استخدام نیست

خیلی ها نوشتن یا گفتن که: “مگه آدم برای استخدام بیلبورد می زنه؟” به نظر من این آگهی استخدام نیست و خیلی هم ازش خوشم اومد؛ چرا؟ الان در چه شرایطی هستیم؟ بامیلو تعطیل کرد، بسیاری از استارت آپ هایی که این چندسال اخیر رشد کرده بودن هم یا دارن تعطیل می کنن یا تعداد پرسنل رو کاهش می دن؛ مسئله فقط به استارت آپ ها ختم نمی شه، بسیاری از شرکت ها یا نیرو کم کردن یا به زودی کم خواهند کرد؛ خیلی از اونهایی هم که نیرو کم نکردن هنوز حقوق و عیدی ندادن و بسیاری از کارگرها با شرایط سخت زندگی و شب عید دست و پنجه نرم می کنن، خلاصه که چشم انداز کار و اقتصاد چندان جالب به نظر نمی رسه.

حالا در چنین شرایطی یه شرکتی خط تولیدشو توسعه داده و اینقدر از فروش و چرخه مالی کارش اطمینان داره که در همین شرایط نه تنها نیرو کم نکرده که داره 1500 نفر هم استخدام می کنه! من هم که دنبال کار و استخدام نیستم بار اول که این تابلو رو دیدم خوشحال شدم و حالم عوض شد و به مدیریتش آفرین گفتم که در این شرایط داره توسعه می ده، به احتمال زیاد هم با چشم انداز صادرات این اتفاق داره رخ می ده؛ واقعی شدن نرخ ارز هرچقدر هم ضرر و صدمه داشت ولی اگه درست برنامه ریزی کنیم و به سمت صادرات بریم در فازهای بعدی می تونه رونق خوبی به اقتصاد کشور بده؛ فقط امیدوارم زودتر ارز تک نرخی بشه و به ثبات برسه.

شیرین نوین شب عید کام خیلی ها رو با این آگهی شیرین کرد، حتا اونهایی که نیازی به کار نداشتن؛ توی این چشم انداز نه چندان روشن، یه نقطه روشن به ما نشون داد و به آینده امیدوارمون کرد؛ حالا این برند رو دوست دارم؛ دم مدیریت شرکت و استراتژیست آگهی گرم. این آگهی استخدام نیست، شیرین نوین داره می گه من حرفه ای و خوش فکر هستم.

*دیروز یه پست تکمیلی درباره همین تابلو در اینستاگرام نوشتم که شاید علاقمند باشید اونم مطالعه کنید.

3 Comments on “این آگهی استخدام نیست

محسن امینی نیک
مارس 14, 2019 at 10:58 ب.ظ

تحلیل عالی
موفق باشید

پاسخ
manibr
مارس 18, 2019 at 12:13 ب.ظ

ممنونم. لطف دارید.

پاسخ
امداد باتری
می 6, 2019 at 12:26 ب.ظ

خوب هدف بیلبورد را تشیص دادین.

پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *