Close

نوامبر 12, 2018

تهدید رو تشدید نکنیم

یه نگاهی به سررسیدتون بندازین؛ چند درصد هر صفحه اش خالیه؟ اگه به جای یه سررسید وزیری یه تقویم جیبی یا جیب پالتویی داشتین آیا پاسخگوی نیازتون نبود؟؟؟ اگه مدیر شرکتی هستین که هرسال به مخاطبانش سررسید هدیه می ده، همین سوال رو ازشون بپرسین، یا اصلن خودتون یه بازنگری بکنین، چندتاشون با وجود سررسیدی که بهشون هدیه دادین بازم دیر به جلسه رسیدن یا به کلی فراموش کردن که قراری با شما دارن یا قول داده بودن سر تاریخ مقرر کاری رو انجام بدن؟

کاغذ به شکل وحشتناکی گرون شده، من کاری ندارم که تقصیر واردکننده است یا عمده فروش یا هر شخص و عامل دیگه ای، می خوام بگم در شرایط غیرعادی، باید رفتارها و خواسته های معمول مون رو کنار بگذاریم و نه از کسی توقع دریافت سررسید داشته باشیم و نه توی رودروایسی پول بابت خرید سررسیدهایی بدیم که صفحاتش خالی مونده و کمکی به نظم و خوش قولی کسی نکرده.

نمی گم بیاین این تهدید رو تبدیل به فرصت بکنیم، فقط خواهش می کنم تهدید رو تشدید نکرده و اوضاع اقتصادی رو بدتر از این که شده نکنیم؛ خیلی خواسته نابجا و حرف اشتباهیه؟

خانم ها و آقایان مدیران، به جای سررسید هدایای به دردبخور دیگه ای می تونین به مخاطبان تون بدین که هم بیشتر از سررسید عمر می کنه هم در طول روز بیشتر به یاد شما خواهند بود؛ کتاب های صوتی، فیلم های آموزشی، اشتراک مجله و وب سایت های فرهنگی و حتا بلیت سینما و تئاتر… کافیه نیم ساعت در یکی از فروشگاه های شهر کتاب یا بتهوون یا خیابون کریمخان یا… قدم بزنین تا مسیر زندگی تون عوض بشه. من چندساله که به جای سررسید کتاب صوتی هدیه می دم و تا این لحظه هیچکدوم از مخاطبانم نه تنها باهام قطع ارتباط نکردن بلکه بیشتر از گذشته هم دوستم دارن؛ چون خیلی هاشون ساعت های زیادی رو در ترافیک تهران سپری می کنن، کتاب صوتی نه تنها باعث می شه این ساعت های عمرشون حروم نشه، که هم سرگرم می شن هم لذت می برن هم چیزی به دانسته هاشون اضافه می شه. موقع تهیه هدیه تبلیغاتی، به مخاطبان تون به عنوان ساکنین طبقات بالاتر هرم مزلو فکر کنید تا جایگاه شما هم در ذهن اونها بالاتر بره. به قول بچه مدرسه ای ها کلاس بذارین! کلاسی که سررسید نیم متری با جلد چرم گاومیش هم به گردپاش نمی رسه.

 

*در ضمن ذی حساب عزیزی که شب عید تا سررسید نگیری چک شرکت رو بهش تحویل نمی دی که زودتر حقوق و عیدی کارمندهاشو بده، تو خودت یک تروریست اقتصادی و از صدتا تحریم بدتری! لطفن اگه توی خیابون چشمت به دوربین صداوسیما افتاد که درباره تحریم ها گزارش می گیره ندو جلو به ترامپ فحش بده! شما اول یه فکری برای نوع دوستی و وطن پرستی خودت بکن.

4 Comments on “تهدید رو تشدید نکنیم

آرمین
نوامبر 12, 2018 at 5:33 ب.ظ

درود و سپاس
اثرات مفید زیست محیطی این کار هم میتونه چشمگیر باشه.

پاسخ
manibr
نوامبر 14, 2018 at 3:45 ب.ظ

امیدوارم

پاسخ
لیدا گرجیانفر
نوامبر 12, 2018 at 6:46 ب.ظ

درود بر شما بانوی زیبا اندیش و گامی مهم در جهت بهتر اندیشی ملتمان. #از بهینه سازی خودمان شروع کنیم!

پاسخ
manibr
نوامبر 14, 2018 at 3:45 ب.ظ

ایدون باد

پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *