Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/lzgcclau/public_html/manibranding.ir/wp-content/themes/layerswp/core/helpers/post.php on line 59

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/lzgcclau/public_html/manibranding.ir/wp-content/themes/layerswp/core/helpers/post.php on line 78
خنده ات را از من بگیر، تلگرام را نه – دفتر مشاوره برند مانی
Close

آوریل 9, 2018

خنده ات را از من بگیر، تلگرام را نه

امیدوارم این مطلب به دست علاقمندان به فیلترینگ تلگرام برسه و امیدوارم تلگرام فیلتر نشه به دلایل خیلی خلاصه شده زیر:

(اول از دلایل فنی شروع می کنم و با توجه به زمینه فعالیت این وبلاگ، باید توضیح بدم که من لیسانس Business Computing & Information Systems دارم و دستی از دور بر آتش)

1- فیلتر کردن تلگرام باعث “مهاجرت مقدس” من و هرکسی که از آی تی سردرمیاره، از تلگرام به اپلیکیشن های ایرانی نخواهد شد. ماهایی که با اصول توسعه نرم افزار و تعاریف امنیت آشنا هستیم خیلی خوب می دونیم که در ایران کسی وقت و انرژی و بودجه برای تحلیل درست و حسابی نمی زاره و ایضا طراحی سیستم! در بهترین حالت چندتا برنامه نویس دور هم می شینن و یه چیزی هوا می کنن؛ حتا دیده شده پیام رسان ایرانی که در حد تست آلفا هم نبوده ولی به عنوان محصول به بازار فرستاده شده. با این فرهنگ و طرز تفکر اشتباه مدیرپروژه های ایرانی، طبیعیه کاربری که تلگرام و حتا وی چت رو تجربه کرده، تسمه تایم پاره کنه!

2- گذشته از هزاران کسب و کار خرد که به کل آسیب می بینن و توان کم صاحبان این کسب و کارها برای تاب آوری در دوران نوسانات و تغییرات شدید، برندهای بزرگ و متوسطی که به درستی بودجه های بزرگی رو صرف “مارکتینگ محتوا” کرده اند، نه تنها تمام آنچه که انجام داده و هزینه کرده اند دود شده و به چشم همه ما می رود، بلکه هرچه استراتژی ارتباطی رشته اند، پنبه خواهد شد. برندها، ستون های اقتصاد و سرمایه های ملی ما هستند، روا نیست که بیش از این خودزنی کنیم.

من آنچه شرط بلاغ است با تو می‌گویم          تو خواه از سخنم پندگیر و خواه ملال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *