Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/lzgcclau/public_html/manibranding.ir/wp-content/themes/layerswp/core/helpers/post.php on line 59

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/lzgcclau/public_html/manibranding.ir/wp-content/themes/layerswp/core/helpers/post.php on line 78
مزایای ساختار ماژولار – دفتر مشاوره برند مانی
Close

مزایای این سبک کار و ساختار ماژولار برای شما چیست؟

  1. نیازهای مشتریان متفاوت است؛ به طورمثال برخی به خدمات طراحی وب سایت یا مدیریت محتوای مارکتینگ نیاز دارند و برخی نیاز ندارند؛ در یک سازمان ثابت، تمام این متخصصان حضور دارند حتا اگر در تمام پروژه ها به آنها نیاز نباشد؛ هزینه حضور آنان به قیمت تمام شده پروژه های سازمان اضافه شده که در نهایت این هزینه را مشتری می بایست بپردازد؛ یک ساختار ماژولار می تواند این هزینه را تا حد امکان کاهش دهد.
  2. مشتریان شرایط و خواست های متفاوت دارند؛ برخی از مشتریان تنها خدمات تحلیل فضای کسب و کار و طراحی استراتژی را می خواهند و برای بخش طراحی گرافیک یا وب سایت و … می خواهند از خدمات طراحان و توسعه دهندگانی که خود سراغ دارند یا تاکنون با آنان همکاری کرده اند استفاده کنند؛ ساختار ماژورلار دفتر مشاوره برند مانی به راحتی امکان همراهی را با آنان فراهم می آورد.
  3. امروزه متخصصانی که انگیزه، انرژی و اعتماد به نفس بیشتری دارند، کمتر تمایل به حضور ثابت در یک سازمان داشته و ترجیح می دهند که به صورت فریلنسر کار کنند؛ این ساختار امکان همکاری با فریلنسرهای پرانرژی را فراهم می کند.
  4. افرادی که در ساختار یک سازمان حضور ثابت دارند، همیشه سفارش کار نداشته و گاهی بیکار می مانند. این بیکاری به معنای انجام تعداد کمتری پروژه در طول عمر کاری آنان است، در حالی که فریلنسرها به دلیل مسائل کاری و درآمدی، همیشه زمان خود را با کار و سفارش پر می کنند و تعداد بیشتری کار در طول عمر کاری خود انجام می دهند و متخصصان باتجربه تری می شوند.